SRF0504-102Y
DigiKeys varenummer
SRF0504-102YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF0504-102YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRF0504-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF0504-102Y
Beskrivelse
CMC 2.7UH 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.7 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 60mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRF0504-102Y Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1,5A
Producenter
Bourns Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
60mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
50V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,205" L x 0,197" B (5,20mm x 5,00mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,189" (4,80mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Induktans @ frekvens
2.7 µH @ 100 kHz