SMAJ6.5CA
DigiKeys varenummer
SMAJ6.5CABTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ6.5CABCT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ6.5CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ6.5CA
Beskrivelse
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11,2V Klemme 35,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ6.5CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
35,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
6,5V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
7,22V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
11,2V