SMAJ300CA
DigiKeys varenummer
SMAJ300CABBTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ300CABBCT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ300CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ300CA
Beskrivelse
TVS DIODE 300VWM 486VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
486V Klemme 800mA Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ300CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
800mA
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AC, SMA
Spænding - returspænding (Typ)
300V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
335V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
486V