SMAJ250CA
DigiKeys varenummer
SMAJ250CABBTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ250CABBCT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ250CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ250CA
Beskrivelse
TVS DIODE 250VWM 405VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
405V Klemme 1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ250CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
250V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
279V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
405V