SMAJ24CA
DigiKeys varenummer
SMAJ24CABTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ24CABCT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ24CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ24CA
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 10,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ24CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
10,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V