SMAJ16CA
DigiKeys varenummer
SMAJ16CABTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ16CABCT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ16CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ16CA
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26V Klemme 15,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ16CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
15,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
16V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
17,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
26V