SF-2410FP0315T-2 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 5.911
Datablad
315 mA 125 V AC 125 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 2-SMD, blok med firkantet ende
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SF-2410FP0315T-2
DigiKeys varenummer
118-SF-2410FP0315T-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SF-2410FP0315T-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SF-2410FP0315T-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SF-2410FP0315T-2
Beskrivelse
FUSE BRD 315MA 125VAC/125VDC SMD
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
Mfr
Responstid
Sprænger hurtigt
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
0.1365
Monteringstype
Overflademontering
Godkendelsesagentur
cUL, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,240" L x 0,102" B x 0,102" H (6,10mm x 2,59mm x 2,59mm)
Spændingsklassifikation - AC
125 V
DC-koldmodstand
0.843 Ohms