SF-1206S315W-2
DigiKeys varenummer
SF-1206S315W-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
SF-1206S315W-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
SF-1206S315W-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SF-1206S315W-2
Beskrivelse
FUSE BOARD MNT 3.15A 65VDC 1206
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.15 A AC 65 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 1206 (3216 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SF-1206S315W-2 Modeller
Kategori
Responstid
Træg
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Smeltning I²t
2.2
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
UL
Monteringstype
Overflademontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B x 0,043" H (3,20mm x 1,60mm x 1,10mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.02 Ohms