SF-0603S315-2 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SF-0603S315-2 |
Beskrivelse | FUSE BOARD MNT 3.15A 32VDC 0603 |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 3.15 A AC 32 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SF-0603S315-2 Modeller |
Kategori | Responstid Træg |
Mfr | Pakke/hus |
Serie | Afbryderkapacitet @ nominel spænding 50A |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Smeltning I²t 0.279 |
Varestatus Aktiv | Godkendelsesagentur UL |
Monteringstype Overflademontering | Driftstemperatur -20°C – 105°C |
Sikringstype | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,032" B x 0,018" H (1,60mm x 0,80mm x 0,45mm) |
Strømklassificering (AMPS) | DC-koldmodstand 0.015 Ohms |