SF-0603S125-2
DigiKeys varenummer
SF-0603S125-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
SF-0603S125-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
SF-0603S125-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SF-0603S125-2
Beskrivelse
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.25 A AC 32 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
SF-0603S125-2 Modeller
Kategori
Responstid
Træg
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Smeltning I²t
0.057
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
UL
Monteringstype
Overflademontering
Driftstemperatur
-20°C – 105°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B x 0,018" H (1,60mm x 0,80mm x 0,45mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.047 Ohms