SF-0402S100M-2
DigiKeys varenummer
SF-0402S100M-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
SF-0402S100M-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
SF-0402S100M-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SF-0402S100M-2
Beskrivelse
FUSE BOARD MOUNT 1A 24VDC 0402
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 A AC 24 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SF-0402S100M-2 Modeller
Kategori
Responstid
Træg
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
35A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Smeltning I²t
0.014
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Monteringstype
Overflademontering
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B x 0,020" H (1,00mm x 0,51mm x 0,51mm)
Sikringstype
DC-koldmodstand
0.12 Ohms