SDR0805-220ML
DigiKeys varenummer
118-SDR0805-220MLTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SDR0805-220MLCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SDR0805-220MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SDR0805-220ML
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.5 A 110mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SDR0805-220ML Modeller
DC-modstand (DCR)
110mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
20 @ 2,52MHz
Frekvens - Selvresonans
13MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,307" L x 0,307" B (7,80mm x 7,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,209" (5,30mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,3A