SDR0403-390KL | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SDR0403-390KL |
Beskrivelse | FIXED IND 39UH 590MA 590 MOHM |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 39 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 590 mA 590mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SDR0403-390KL Modeller |
Kategori | Afskærmning Uskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 590mOhm maks. |
Serie | Q @ frek. 20 @ 2,52MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Frekvens - Selvresonans 14MHz |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 1 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,177" L x 0,157" B (4,50mm x 4,00mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,138" (3,50mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 920mA | Grundlæggende varenummer |