SDR0403-390KL
DigiKeys varenummer
118-SDR0403-390KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SDR0403-390KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SDR0403-390KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SDR0403-390KL
Beskrivelse
FIXED IND 39UH 590MA 590 MOHM
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 590 mA 590mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDR0403-390KL Modeller
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
590mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
20 @ 2,52MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
14MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,157" B (4,50mm x 4,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
920mA