PWR4525W1R00FE
DigiKeys varenummer
118-PWR4525W1R00FETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PWR4525W1R00FE
Beskrivelse
RES 1 OHM 1% 2W 4525
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 4525 J-ledning Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR4525W1R00FE Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 275°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
4525 J-ledning
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,252" B (11,40mm x 6,40mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,203" (5,15mm)