PWR4413BR025J
DigiKeys varenummer
PWR4413BR025J-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR4413BR025J
Beskrivelse
RES 0.025 OHM 5% 1W RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 mOhms ±5% 1W Modstande til hulmontering Radial Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR4413BR025J Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 325°C
Emballage
Pose
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,450" L x 0,157" B (11,43mm x 4,00mm)