PWR4413BR020F det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 46
Datablad
20 mOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Radial Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PWR4413BR020F
DigiKeys varenummer
PWR4413BR020F-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR4413BR020F
Beskrivelse
RES 0.02 OHM 1% 1W RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR4413BR020F Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 325°C
Emballage
Boks
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,450" L x 0,157" B (11,43mm x 4,00mm)