PWR263S-35-5602J
DigiKeys varenummer
PWR263S-35-5602J-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR263S-35-5602J
Beskrivelse
RES 56K OHM 5% 35W D2PAK
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 kOhms ±5% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
PWR263S-35-5602J Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Rør
Pakke/hus
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,409" B (10,10mm x 10,40mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,50mm)