PWR263S-35-5600JE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
560 Ohms ±5% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PWR263S-35-5600JE
DigiKeys varenummer
118-PWR263S-35-5600JETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PWR263S-35-5600JE
Beskrivelse
RES 560 OHM 5% 35W D2PAK
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR263S-35-5600JE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,409" B (10,10mm x 10,40mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,50mm)