PWR263S-35-1R00F
DigiKeys varenummer
PWR263S-35-1R00F-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR263S-35-1R00F
Beskrivelse
RES SMD 1 OHM 1% 35W D2PAK
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Ohms ±1% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
PWR263S-35-1R00F Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Rør
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,409" B (10,10mm x 10,40mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,50mm)