PWR263S-20-3300J
DigiKeys varenummer
PWR263S-20-3300J-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR263S-20-3300J
Beskrivelse
RES SMD 330 OHM 5% 20W D2PAK
Detaljeret beskrivelse
330 Ohms ±5% 20W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
PWR263S-20-3300J Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Rør
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,409" B (10,10mm x 10,40mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,192" (4,88mm)