PWR263S-20-1500JE
DigiKeys varenummer
PWR263S-20-1500JETR-ND - Tape & Reel (TR)
PWR263S-20-1500JECT-ND - Afskåret tape (CT)
PWR263S-20-1500JEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PWR263S-20-1500JE
Beskrivelse
RES SMD 150 OHM 5% 20W D2PAK
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms ±5% 20W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR263S-20-1500JE Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,409" B (10,10mm x 10,40mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,192" (4,88mm)