PWR2615W22R0FE
DigiKeys varenummer
118-PWR2615W22R0FETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PWR2615W22R0FE
Beskrivelse
RES 22 OHM 1% 1W 2615
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2615 J-ledning Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR2615W22R0FE Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 275°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2615 J-ledning
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,260" L x 0,154" B (6,60mm x 3,90mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,126" (3,20mm)