PWR221T-50-5R00F
DigiKeys varenummer
118-PWR221T-50-5R00F-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR221T-50-5R00F
Beskrivelse
RES 5 OHM 1% 50W TO220
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 Ohms ±1% 50W Modstande til hulmontering TO-220-2 Full Pack Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR221T-50-5R00F Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Rør
Leverandørs enhedspakning
TO-220
Modstand
Størrelse/dimension
0,410" L x 0,125" B (10,41mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,760" (19,30mm)