PWR220T-35-25R0F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
C&B/RESI
På lager: 444
Datablad
25 Ohms ±1% 35W Modstande til hulmontering TO-220-2, variant Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PWR220T-35-25R0F
DigiKeys varenummer
PWR220T-35-25R0F-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR220T-35-25R0F
Beskrivelse
RES 25 OHM 1% 35W TO220-2
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR220T-35-25R0F Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,157" B (10,10mm x 4,00mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,575" (14,60mm)