PWR220T-20-1R00F
DigiKeys varenummer
PWR220T-20-1R00F-ND
Producenter
Producentens varenummer
PWR220T-20-1R00F
Beskrivelse
RES 1 OHM 1% 20W TO220-2
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Ohms ±1% 20W Modstande til hulmontering TO-220-2, variant Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PWR220T-20-1R00F Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Rør
Leverandørs enhedspakning
TO-220-2
Modstand
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,157" B (10,10mm x 4,00mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,575" (14,60mm)