PV32H200A02B00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
20 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PV32H200A02B00
DigiKeys varenummer
PV32H200A02B00-ND
Producenter
Producentens varenummer
PV32H200A02B00
Beskrivelse
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
20 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rund - 0,260" diam. (6,60mm)
Tolerance
±10%