PV32H105A02B00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 263
Datablad
På lager: 0
På lager: 70
TT Electronics/BI
TT Electronics/BI
1 MOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PV32H105A02B00
DigiKeys varenummer
PV32H105A02B00-ND
Producenter
Producentens varenummer
PV32H105A02B00
Beskrivelse
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Antal omgange
1.0
Serie
Justeringstype
Topjustering
Emballage
Rør
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
1 MOhms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rund - 0,260" diam. (6,60mm)
Tolerance
±10%