PM1608S-332M-RC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 16
Datablad
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
3.3 mH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 80 mA 11Ohm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PM1608S-332M-RC
DigiKeys varenummer
PM1608S-332M-RC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PM1608S-332M-RC
Beskrivelse
FIXED IND 3.3MH 80MA 11 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PM1608S-332M-RC Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
11Ohm maks.
Mfr
Q @ frek.
50 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,260" L x 0,173" B (6,60mm x 4,40mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)