PLR025-EI22A12S
DigiKeys varenummer
118-PLR025-EI22A12S-ND - Tape & Reel (TR)
118-PLR025-EI22A12SCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-PLR025-EI22A12SDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLR025-EI22A12S
Beskrivelse
XFMR POE DC/DC CONV SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PoE (Power over Ethernet) til For DC/DC-konvertere SMPS-transformere 1500Vrms Isolering 250kHz Overflademontering
Kategori
Spænding - Hjælpe
12V @ 50mA
Producenter
Bourns Inc.
Spænding - Isolering
1500Vrms
Serie
Frekvens
250kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
For DC/DC-konvertere
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Applikationer
PoE (Power over Ethernet)
Type
Planar
Spænding - Primær
35 – 57V