PFBR45-ST13150S
DigiKeys varenummer
118-PFBR45-ST13150STR-ND - Tape & Reel (TR)
118-PFBR45-ST13150SCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-PFBR45-ST13150SDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PFBR45-ST13150S
Beskrivelse
TRANSFORMER PLC 0.45W 1.0MH EP13
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,0mH Universal Impulstransformere 2:1 Overflademontering
Kategori
Induktans
1,0mH
Producenter
Bourns Inc.
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
2:1
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,551" L x 0,547" B (14,00mm x 13,90mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Transformertype
Universal
Driftstemperatur
-40°C – 125°C