PDB181-K220K-103B er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
På lager: 342
Datablad
10k Ohm 1 rækker Lineær Panelmontering Potentiometer Pal 1.0 Drej Kul 0,2W, 1/5W PC-ben
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PDB181-K220K-103B
PDB181-K220K-103B
PDB181-K220K-103B
DigiKeys varenummer
PDB181-K220K-103B-ND
Producenter
Producentens varenummer
PDB181-K220K-103B
Beskrivelse
POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Bulk
Termineringsudformning
PC-ben
Aktuatortype
Rouletteret og rillet
Modstand (Ohm)
10k
Aktuatorlængde
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±20%
Aktuatordiameter
0,236" (6,00mm)
Effekt (Watt)
0,2W, 1/5W
Indbygget switch
Pal
Størrelse - Krop
Rund - 0,669" diam. (17,00mm)