MZ1608-102Y
DigiKeys varenummer
MZ1608-102YTR-ND - Tape & Reel (TR)
MZ1608-102YCT-ND - Afskåret tape (CT)
MZ1608-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MZ1608-102Y
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strøm, Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 100mA 600mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MZ1608-102Y Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
100mA
Producenter
Bourns Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
600mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strøm, Signallinje
Højde (maks.)
0,039" (1,00mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz