MU2029-301Y
DigiKeys varenummer
MU2029-301YTR-ND - Tape & Reel (TR)
MU2029-301YCT-ND - Afskåret tape (CT)
MU2029-301YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MU2029-301Y
Beskrivelse
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 4LN
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
300 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 500mA 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MU2029-301Y Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
500mA
Producenter
Bourns Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
300mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strøm, Signallinje
Højde (maks.)
0,043" (1,10mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Impedans @ frekvens
300 Ohms @ 100 MHz