MU1608-471Y
DigiKeys varenummer
118-MU1608-471YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MU1608-471YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-MU1608-471YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MU1608-471Y
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 350mA 450mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MU1608-471Y Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
350mA
Producenter
Bourns Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
450mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strøm, Signallinje
Højde (maks.)
0,039" (1,00mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz