MOV-20D911K
DigiKeys varenummer
MOV-20D911K-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOV-20D911K
Beskrivelse
VARISTOR 910V 6.5KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
910 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MOV-20D911K Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.001 kV
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
282J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
528 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
550 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Maksimum DC-spænding
745 V
Varistor-spænding (min.)
819 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
910 V