MOV-14D241K
DigiKeys varenummer
MOV-14D241K-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOV-14D241K
Beskrivelse
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
240 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
EDA/CAD-modeller
MOV-14D241K Modeller
Energi
63J
Kapacitans @ frekvens
830 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
150 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
200 V
Varistor-spænding (min.)
216 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
240 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
264 V