MOV-14D181K
DigiKeys varenummer
MOV-14D181K-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOV-14D181K
Beskrivelse
VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
180 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MOV-14D181K Modeller
Kategori
Strøm - Overstrøm
4.5 kA
Producenter
Bourns Inc.
Energi
50J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
115 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
150 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
162 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
180 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
198 V