MOV-10D391KTR
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D391KTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MOV-10D391KTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D391KTR
Beskrivelse
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
390 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MOV-10D391KTR Modeller
Kategori
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Producenter
Bourns Inc.
Energi
60J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
260 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
250 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
320 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
351 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
390 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
429 V