MOV-10D390KTR
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D390KTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MOV-10D390KTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D390KTR
Beskrivelse
VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MOV-10D390KTR Modeller
Kategori
Strøm - Overstrøm
500 A
Producenter
Bourns Inc.
Energi
4,6J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
43 V