MOV-07D271KTR
DigiKeys varenummer
118-MOV-07D271KTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MOV-07D271KTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MOV-07D271KTR
Beskrivelse
VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MOV-07D271KTR Modeller
Kategori
Strøm - Overstrøm
1.2 kA
Producenter
Bourns Inc.
Energi
18J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
222 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
175 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
225 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
243 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
270 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
297 V