MH3261-601Y
DigiKeys varenummer
MH3261-601YTR-ND - Tape & Reel (TR)
MH3261-601YCT-ND - Afskåret tape (CT)
MH3261-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MH3261-601Y
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 1206 (3216 metrisk) 2A 100mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MH3261-601Y Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2A
Producenter
Bourns Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
100mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strøm, Signallinje
Højde (maks.)
0,051" (1,30mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz