MF-MSMF110/16-2
DigiKeys varenummer
MF-MSMF110/16-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MF-MSMF110/16-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
MF-MSMF110/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MF-MSMF110/16-2
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 16V 1.1 A Ih Overflademontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MF-MSMF110/16-2 Modeller
Kategori
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
40 mOhms
Producenter
Bourns Inc.
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
210 mOhms
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Ikke til nye design
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Polymerisk
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Maks.
16V
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk), konkav
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
1.1 A
Størrelse/dimension
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Strøm - Udløs (It)
2.2 A
Tykkelse (maks.)
0,033" (0,85mm)
Strøm - Maks.
100 A