MF-MSMF010/33X-2
DigiKeys varenummer
118-MF-MSMF010/33X-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MF-MSMF010/33X-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
118-MF-MSMF010/33X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MF-MSMF010/33X-2
Beskrivelse
1812 RESETTABLE SMD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 33V 100 mA Ih Overflademontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Kategori
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
700 mOhms
Producenter
Bourns Inc.
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
15 Ohms
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
33V
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,128" B (4,60mm x 3,24mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
100 mA
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)
Strøm - Udløs (It)
300 mA
Godkendelsesagentur
cUR, cURus, TUV
Strøm - Maks.
40 A