GMOV-20D950K
DigiKeys varenummer
GMOV-20D950K-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMOV-20D950K
Beskrivelse
VARISTOR 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Strøm - Overstrøm
10 kA
Energi
106J
Kapacitans @ frekvens
4 pF @ 1 MHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum AC-spænding
95 V
Maksimum DC-spænding
125 V
Pakke/hus
Skive 20mm