GMOV-14D111K
DigiKeys varenummer
GMOV-14D111K-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMOV-14D111K
Beskrivelse
VARISTOR 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Strøm - Overstrøm
6 kA
Producenter
Bourns Inc.
Energi
60J
Serie
Antal kredsløb
1
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
4 pF @ 1 MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum AC-spænding
115 V
Monteringstype
Hulmontering
Maksimum DC-spænding
150 V
Pakke/hus
Skive 14mm