DV25K3225R2
DigiKeys varenummer
118-DV25K3225R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
118-DV25K3225R2CT-ND - Afskåret tape (CT)
118-DV25K3225R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DV25K3225R2
Beskrivelse
VARISTOR 39V 100A 3225
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 100 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 3225 (8063 metrisk)
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
42.9 V
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Overstrøm
100 A
Serie
Energi
1,2J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (min.)
35.1 V
Pakke/hus
3225 (8063 metrisk)
Varistor-spænding (Typ)
39 V