CWM1225QFX-1000ELF
DigiKeys varenummer
118-CWM1225QFX-1000ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CWM1225QFX-1000ELF
Beskrivelse
WIDERES 1225 100R 1% 1W TC100
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 2W Chipmodstand Bred 2512 (6432 metrisk), 1225 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
Bred 2512 (6432 metrisk), 1225
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,248" B (3,10mm x 6,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)