CWM0612QFX-1002ELF
DigiKeys varenummer
118-CWM0612QFX-1002ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CWM0612QFX-1002ELF
Beskrivelse
WIDERES 0612 10KR 1% 1W TC100
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
Bred 1206 (3216 metrisk), 0612
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)