CVQ460K10BL1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
750 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CVQ460K10BL1
DigiKeys varenummer
118-CVQ460K10BL1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CVQ460K10BL1
Beskrivelse
VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
825 V
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
120J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
200 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
460 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
615 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
675 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
750 V